Du er her: Kontakt oss

Kontakt oss

Godt Vann Drammensregionen

E-post: gvd@glitre.no
Telefon: 32 25 42 00

Besøks- og postadresse:

Godt Vann Drammensregionen
c/o Glitrevannverket IKS,
Dråpen 20
3036 Drammen

Kontaktpersoner:

Arild Eek, Leder av programstyret (daglig leder i Glitrevannveket) arild.eek@glitre.no /  906 45 656
Ragnhild Leirset, Porsjektkoordinator GVD ragnhild.leirset@glitre.no / 472 90 155
René Astad Dupont leder Lekkasjekontroll og GIS rene.astad.dupont@glitre.no / 992 58 797
Christian Svebakk-Johansen GIS og modellering christian.svebakk-johansen@glitre.no / 936 66 535

Lekkasjesøkere:

Jon Henning Haugnæs Jon.Henning.Haugnaes@glitre.no / 482 66 822
Flemming Larsen flemming.larsen@glitre.no / 916 24 977
Thorsten Schmidt thorsten.schmidt@glitre.no / 476 27 823
Rune Espedokken rune.espedokken@glitre.no / 476083 286
Nettinspektør
Marianne Sjåstad marianne.sjaastad@glitre.no /  902 30 355

Vassdragsteknisk ansvalig (VTA): 

Elin Hønsi Elin.hoensi@glitre.no / 913 32 412

 

Godt vann

Samarbeidsprosjektet Godt Vann Drammensregionen
Kommunene i Drammensregionen samarbeider med Glitrevannverket
for å sørge for en sikker og god vannforsyning og avløpshåndtering.

c/o Glitrevannverket IKS,
Fagerlia 30, 3011 Drammen
telefon: 32 25 42 00,
e-post: post@glitre.no

Innholdsoversikt | Nettstedet er utviklet av Siteman AS For ansatte